Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Monter - montaż wstępny

OFERTA PRACY

Chcesz pracować w znanej na całym świecie i stale rozwijającej się firmie? Koniecznie zapoznaj się z tą oferta!

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko - ładowarek.

TOBROCO Machines jest producentem maszyn i sprzętu GIANT od 1996 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą fabrykę w Holandii. Maszyny TOBROCO oferują obecnie jeden z najszerszych profili w branży, w sumie 36 różnych modeli w 40 krajach, zaprojektowanych i zbudowanych przez zespół ponad 200 entuzjastycznych pracowników w naszej nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom i najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i sprzęt GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem.

ZADANIA

W tej funkcji jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbierania lub gwintowania ramek i wstępnego montażu osi.

WYMAGANIA

• poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie
w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
• porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie: około €2000 - 2200€ miesięcznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)
  • zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Lokalizacja

Oisterwijk

Data publikacji

16.10.2019

Pheninckx

Other details
Match criteria
Region
  • NB Tilburg
Pożądana liczba godzin
  • 36 - 40 godzin
Poziom wykształcenia
  • MBO
Funkcja
  • Prace techniczne
Zatrudnienie
  • Pracownik tymczasowy
Pracodawca
  • TOBROCO-GIANT

Wilt u op de hoogte blijven van onze vacatures?

Dan kunt u zich hieronder inschrijven voor vacatures die aan uw zoekcriteria voldoen.

E-mail notificaties
Geef hier aan hoe vaak u e-mail notificaties wilt ontvangen:

Gepersonaliseerde RSS feed
Hieronder vindt u uw gepersonaliseerde RSS Feed.
U kunt dit adres naar uw RSS reader kopieëren.