Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Pools Orderpicker

OFERTA PRACY

Jesteś osobą, która rzetelnie i dokładnie wykonuje swoje obowiązki? Posiadasz doświadczenie, jako orderpicker? Interesuje Cię praca w nowoczesnej i stale rozwijającej się firmie! Tak? Zapoznaj się z naszą ofertą! Firma Elho, która jest światowym liderem na rynku w Europie i świecie w produkcji plastikowych doniczek i ich dystrybucją poszukuje osób na stanowisko: orderpicker.

Elho to stale rozwijającą się, rodzinna firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w tworzeniu doniczek oraz produktów pochodnych z ceramiki syntetycznej oraz innych materiałów. Poprzez ciągłe doskonalenie, Elho jest europejskim liderem na rynku i jednym z najlepszych graczy na świecie. Gotowe produkty są inspirowane potrzebami ludzi, ich funkcjonalność można sprawdzić w domu lub ogrodzie, a przy tym widoczna jest dbałość o każdy szczegół. Produkty Elho przynoszą szczęście wszędzie tam, gdzie są umieszczone, czy to w biurze w Nowym Jorku lub w salonie najmniejszego mieszkania w Londynie. Wszystko jest wykonane z miłością, aby cieszyć.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków w pracy będzie należała dokładna komplementacja zamówień, praca ze skanerem oraz wszelkie prace magazynowe. Oczekujemy, że masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego typu EPT.

WYMAGANIA

  • doświadczenie jako orderpicker
  • doświadczenie w obsłudze wózka EPT
  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim
  • umiejętności pracy w grupie
  • dostępność i chęć do pracy zmianowej

OFERUJEMY

  • pracę na dłuższy okres czasu
  • stałe godziny pracy
  • stawkę: €9,73 (plus dodatki zmianowe)
  • przyjemną atmosferę w dynamicznej rozwijającej się firmie

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Lokalizacja

Tilburg

Data publikacji

30.10.2018

Damen

Other details
Match criteria
Region
  • NB Tilburg
Pożądana liczba godzin
  • 36 - 40 godzin
Poziom wykształcenia
  • LBO
Funkcja
  • Logistyka
Zatrudnienie
  • Pracownik tymczasowy
Pracodawca
  • Elho

Wilt u op de hoogte blijven van onze vacatures?

Dan kunt u zich hieronder inschrijven voor vacatures die aan uw zoekcriteria voldoen.

E-mail notificaties
Geef hier aan hoe vaak u e-mail notificaties wilt ontvangen:

Gepersonaliseerde RSS feed
Hieronder vindt u uw gepersonaliseerde RSS Feed.
U kunt dit adres naar uw RSS reader kopieëren.