Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Pracownik montażu

OFERTA PRACY

Poszukujesz stałego zatrudnienia w dziale montażu? Posiadasz dużą wiedzę na temat mechaniki, pneumatyki, elekrtyki? Chcesz się nadal rozwijać? Posiadamy dla ciebie idealna ofertę pracy z ciekawym wynagrodzeniem.

Firma Spierings Mobile Cranes specjalizuje się w produkcji moblilnych żurawi wieżowych. Stawiając żuraw wieżowy na kołach, firma Spierings stworzyła rozwiązanie łączące najlepsze cechy dwóch rodzin maszyn.
Każdy wie, że żuraw wieżowy to największy z dźwigów. Wiedziała o tym także firma Spierings, która postanowiła wziąć na siebie odważne i niełatwe zadanie postawienia żurawia wieżowego na podwoziu kołowym. W końcu lepszy od zwykłego żurawia wieżowego jest tylko taki żuraw, którym można się samodzielnie przemieszczać. Firma Spierings projektuje, produkuje, sprzedaje i serwisuje żurawie wieżowe. Spierings by poszerzać swoją działaność i stale się rozwijać poszukuje zmotywowanych pracowników, szukających nowych wyzwań.

ZADANIA

Na danym stanowisku pracujesz przy montażu ciężarówki dźwigu wieżowego, a więc jej: napędu, osi, kabiny, systemu sterowania, silnika i zawieszenia. Jesteś więc odpowiedzialny za część produkcji, a także za efekt końcowy pojazdu napędowego.

WYMAGANIA

• doświadczenie, jako monter, mechanik
• posiadasz dużą wiedzę na temat mechaniki, elektryki, pneumatyki
• masz wykształcenie kierunkowe z zakresu mechatroniki, mechaniki, elektryki itp.
• porozumiewasz się w języku angielskim bądź holenderskim
• jesteś kreatywny i łatwo rozwiązujesz usterki
• potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie

OFERUJEMY

  • prace w rozwijającej się firmie z długoterminowym zatrudnieniem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wynagrodzenie: około €2300 – 3000 (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
  • zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne jeśli jest to konieczne

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Lokalizacja

Oss

Data publikacji

21.11.2018

Have

Other details
Match criteria
Region
  • NB Oss
Pożądana liczba godzin
  • 36 - 40 godzin
Poziom wykształcenia
  • LBO
  • MBO
Funkcja
  • Prace techniczne
Zatrudnienie
  • Pracownik tymczasowy
  • Kontrakt stały
Pracodawca
  • Spierings Mobile Cranes

Wilt u op de hoogte blijven van onze vacatures?

Dan kunt u zich hieronder inschrijven voor vacatures die aan uw zoekcriteria voldoen.

E-mail notificaties
Geef hier aan hoe vaak u e-mail notificaties wilt ontvangen:

Gepersonaliseerde RSS feed
Hieronder vindt u uw gepersonaliseerde RSS Feed.
U kunt dit adres naar uw RSS reader kopieëren.