Direct contact? +31 (0)73 7113712 | NEN 4400-1 Gecertificeerd

Pracownik produkcji SPS

OFERTA PRACY

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Chciałbyś pracować dla jednej z wiodących firm w swojej branży? Jeśli tak, to mamy coś właśnie dla Ciebie! Firma SPS B.V., która jest jednym z wiodących producentów farb i innych wyrobów lakierniczych, zajmująca się również wysyłką ich do najpopularniejszych sklepów budowlano-dekoracyjnych poszukuje osób na stanowisko: pracownik produkcji.

Zakład SPS BV powstał w 1975 roku i stał się jednym z wiodących producentów i dostawców farb, farb ściennych oraz tynków dekoracyjnych w Holandii, Europie jak i na świecie. Z ponad 40-letnim doświadczeniem firma obsługuje rynek malarski, budowlany i przemysłowy.
SPS stara się łączyć wysoką jakość, nasycone i głębokie kolory, za stosunkowo niską cenę.

SPS zatrudnia ponad 200 specjalistów, którzy ścisłe zaangażowani są w rozwój produktów oraz poszerzają ich możliwości i jakość. Firma by polepszać i stale rozwijać swoja działalność poszukuje pracowników produkcji, centrum dystrybucji oraz laborantów.

ZADANIA

Oczekujemy od Ciebie, iż jesteś osoba skupiona i zmotywowana do pracy oraz posiadasz doświadczenie na w/w stanowisku. Do Twoich obowiązków, będą należały wszelkie prace produkcyjne w tym: obsługa maszyn, praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakości, etykietowanie produktów, mieszanie i dobieranie składników do produkcji farb.

WYMAGANIA

  • ​​​​​​mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • chęć długoterminowej współpracy
  • porozumiewanie się w języku holenderskim bądź angielskim

OFERUJEMY

  • długoterminowe zatrudniene
  • stałe godziny pracy : 7:00 do 16:00
  • stawkę : 10, 98 euro brutto na godzinę
  • przyjazną atmosferę w pracy

Jesteś zainteresowany oraz rozpoznajesz siebie w powyższym profilu? Kliknij tutaj w celu złożenia aplikacji, albo zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numer : 073-711-3-717

Lokalizacja

's-Hertogenbosch

Data publikacji

30.10.2018

Linden

Other details
Match criteria
Region
  • NB Den Bosch
Pożądana liczba godzin
  • 36 - 40 godzin
Poziom wykształcenia
  • MBO
Funkcja
  • Productie
Zatrudnienie
  • Pracownik tymczasowy
Pracodawca
  • SPS

Wilt u op de hoogte blijven van onze vacatures?

Dan kunt u zich hieronder inschrijven voor vacatures die aan uw zoekcriteria voldoen.

E-mail notificaties
Geef hier aan hoe vaak u e-mail notificaties wilt ontvangen:

Gepersonaliseerde RSS feed
Hieronder vindt u uw gepersonaliseerde RSS Feed.
U kunt dit adres naar uw RSS reader kopieëren.